Jozo Šimunović zabio drugi ligaški gol za Celtic koji goropadno juri prema 48. naslovu prvaka

DOMINACIJA Celtica u Škotskoj je nestvarna. Premda je tek ožujak, Kelti su odavno osigurali nevjerojatni 48. naslov prvaka. Nakon odigranih 29 kola novi stari prvak ima 25 bodova više od drugoplasiranog Aberdeena i čak 33 od Rangersa koji je na trećem mjestu.

Celtic je danas gostovao kod FC Dundeeja i pobijedio je 2:1, a prvi gol za goste zabio je hrvatski nogometaš Jozo Šimunović.

Bivši igrač Dinama odlično se snašao u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i spretno i sretno je zabio nakon dobre akcije i ubačaja s desne strane.

Šimunoviću, koji je u Celticu od 2015., ovo je drugi ligaški gol za klub iz Glasgowa. Lani je u prvenstvu zabio pogodak u 4:1 pobjedi kod Dundee Uniteda.

Na 2:0 je povisio Armstrong u 51. minuti, dok je jedini gol za domaće zabio El Bakhtaoui 15 minuta prije kraja susreta.