LIGE PETICE

JUVENTUS - SPAL 2:0 Pjanić i Ronaldo za prvo mjesto

U PRVOJ utakmici 6. kola talijanske Serie A Juventus je kod kuće slavio protiv SPAL-a rezultatom 2:0.

Domaćinu je trebalo gotovo cijelo prvo poluvrijeme da dođe do vodstva, a prvi gol na utakmici bio je djelo Miralema Pjanića.

Bh. reprezentativac dobio je loptu na 20 metara od gola nakon što se ona nekoliko puta odbijala na rubu kaznenog prostora i isprve opalio iz voleja.

Utakmicu je u 78. minuti zaključio Cristiano Ronaldo koji nije imao težak zadatak. Odličan centaršut Dybale samo je glavom pospremio u mrežu, a treba spomenuti i slabu reakciju vratara gostiju Berishe.

Juventus je ovom pobjedom privremeno preuzeo prvo mjesto, a tu će ostati samo ako Inter ne dođe do pobjede na gostovanju kod zadnjeplasirane Sampdorije.