Kapetan Zrinjskog: Pao sam na glavu i izgubio svijest, ali odigrao sam do kraja

NOGOMETAŠI Zrinjskog izveli su nevjerojatni obrat u ogledu prvog kola skupine E Konferencijske lige, pobijedili su u Mostaru nizozemski AZ Alkmaar s 4:3 nakon što su gubili 0:3. Nizozemska momčad imala je na poluvremenu ogromna tri gola prednosti, ali sastav koji odlično vodi hrvatski strateg Krunoslav Rendulić u transu je odigrao nastavak utakmice, zabio četiri gola i pobijedio.

"Ovaj preokret je nestvaran. Kakva noć za nas, Mostar, igrače, navijače... Navijači su nam dali snagu na poluvremenu, predivna noć, ponosan sam na večerašnju utakmicu. Na poluvremenu smo rekli da želimo nastaviti i pokušati ispraviti stvari. Pogodak Kožulja nam je dao krila, imali su gosti stativu, ali mi smo se vratili'', rekao je kapetan Mostaraca Nemanja Bilbija, koji je u jednom trenutku nezgodno pao na glavu. Izgledalo je jako ružno i opasno.

"Pao sam na glavu, nezgodno je bilo... Izgubio sam svijest, ali završio sam utakmicu".