Karoglan: Čekaju nas četiri derbija. Prvi je najbitniji, utakmica koju moramo dobiti

HAJDUK je reprezentativnu pauzu odlučio iskoristiti za prijateljsku utakmicu u Mostaru u kojoj je rezultatom 1:1 remizirao s HŠK Zrinjskim, aktualnim prvakom Bosne i Hercegovine. Zrinjski je poveo u trećoj minuti golom bivšeg napadača Dinama i Istre Marija Ćužea, a izjednačio je Nikola Kalinić deset minuta kasnije. Utakmicu je komentirao Mislav Karoglan.

"Hvala Zrinjskom, drago nam je što smo došli ovdje. Sretan sam zbog toga, a utakmica kao utakmica. Utakmica je ispunila svoju svrhu. Sada imamo četiri derbija, a prvi je najbitniji. Jednostavno, utakmica koju moramo dobiti", rekao je Karoglan za ArenaSport TV.

Podsjetimo, nakon reprezentativne pauze Hajduk čekaju uzastopni derbiji protiv najvećeg rivala Dinama. Oba će se igrati na Poljudu, najprije 30. ožujka u Supersport HNL-u, a nakon toga i 3. travnja u polufinalu Kupa. U polufinalu se igra samo jedna utakmica, bez uzvrata.