LIGA PRVAKA

Kovačev divljak zaslužan za "novi simbol Bundeslige"

Screenshot: Twitter

THOMAS MULLER isključen je na utakmici Ajax - Bayern (3:3) u posljednjem kolu skupine Lige prvaka jer je u 75. minuti divljački i opasno doletio na glavu suparničkog igrača Nicolasa Tagliafica.

Bayernov igrač tako je pokušao napraviti nemoguće - uzeti loptu protivniku koji joj je bio bliže. Ali zato je uspio teško raniti Ajaxovog lijevog bočnog.

Tagliaficu su na potiljku ostale rupe od svih Mullerovih čepova desne kopačke, zbog čega je utakmica bila prekinuta na pet minuta, koliko je trajalo šivanje rane unesrećenog i krvavog Argentinca.

On se nakon toga u meč vratio trijumfalno jer je u petoj minuti sudačke nadoknade postigao gol kojim je svoju momčad spasio poraza.

Ali nakon utakmice ne priča se toliko o golijadi u Amsterdamu koliko o Mullerovom nevjerojatno glupom i pogibeljnom potezu.

Na društvenim mrežama hit su postali "novi simboli Bundeslige" nastali kombinacijom poznatog znaka jednog od najpoznatijih nogometnih prvenstava i Mullerovog udaranja suparnika.