Kovačeva zvijezda divljački nogom u glavu uletjela u protivnika

Screenshot

ŠTO li je prolazilo kroz glavu Thomasu Mulleru u 75. minuti utakmice Ajaxa i Bayerna (3:3), teško mogu objasniti i najbolji psiholozi. Bayernova zvijezda je nevjerojatno ružnim startom ušla nogom u glavu Ajaxovom braniču Nicolasu Tagliaficu.

AJAX - BAYERN 3:3 Kovač u ludoj utakmici u Amsterdamu osvojio skupinu

To je izgledalo uistinu ružno, a Nijemac je, sasvim opravdano, isključen od francuskog suca Clementa Turpina.

Istog je trena na travnjak Amsterdam Arene uletjela hitna pomoć, a Turpin je bez razmišljanja dao crveni karton Mulleru koji se pokušavao opravdati.

Nesretnog Tagliafica su šivali pet minuta kako bi mu zaustavili krvarenje, a onda je baš on u 95. minuti spasio Nizozemce poraza svojim golom.

Bila je to spektakularna utakmica u kojoj su Ajax i Bayern podijelili bodove u posljednjem, šestom kolu skupine E. Na Amsterdam Areni bilo je konačnih 3:3, a četiri gola pala su u posljednjih deset minuta.

Bayern je unatoč remiju prošao u osminu finala kao pobjednik skupine s 14 bodova, dok Ajax ima dva boda manje od momčadi Nike Kovača i u osminu finala ide kao drugoplasirana ekipa.