Premiership

Lampard velikanu dao traku, a on protiv Bilića debitirao nevjerojatnim kiksom

THIAGO SILVA je loše započeo svoju karijeru u Chelseaju koji je na poluvremenu gubio s 3:0 od West Bromwich Albiona u gostima. Chelsea je na kraju ipak izvukao bod u infarktnoj utakmici, nakon gola u 94. minuti, koji je postignut nakon igranja Havertza rukom u šesnaestercu.

Za prvi bod za WBA u 3. kolu Premiershipa zabili su Robinson (dva puta) i Bartley.

Momčad Slavena Bilića bila je vrlo je blizu prve pobjede u sezoni.

Trener Chelseaja Frank Lampard imenovao je 36-godišnjeg Thiaga Silvu za kapetana u ovoj utakmici iako je Brazilac tek debitirao za klub.

Silva je pogriješio pri drugom golu i tako postao prvi igrač (ne računajući golmane) nakon Isse Diopa koji je pogriješio za gol u debitantskom nastupu.

Diop je prilikom debija za West Ham 29. kolovoza 2018. bio krivac za gol protiv Arsenala.