EUROPA LIGA

Lazio vraća novac navijačima koji su ga pratili na debaklu u Danskoj

U DRUGOM kolu skupine F Europa lige Midtjylland je deklasirao Lazio s 5:1. Domaćin je poveo 3:0 golovima Paulinha (26.), Soryja Kabe (30.) i Evandera (52.-11 m). Smanjio je Sergej Milinković-Savić u 57. minuti, a Evander je u 68. mogao zabiti i drugi gol na utakmici, no propustio je priliku realizirati kazneni udarac.

Pucao je u donji desni kut, ali je Ivan Provedel to odlično obranio. Međutim, odbijanac je u mrežu pospremio Gustav Isaksen. Potop rimskog sastava nastavio se u 72. minuti, kada je Erik Sviatčenko zabio za 5:1. Hrvatski veznjak Toma Bašić nije nastupio za Lazio.

Iz Lazija su se odlučili pokušati iskupiti prema navijačima nakon velikog debakla. Naime, iz kluba su priopćili kako će svim navijačima koji su otputovali na utakmicu u Dansku vratiti novac za ulaznice. Klub je istaknuo kako je bilo 225 njihovih navijača na tribinama MCH Arene.