bundesliga

Leverkusen zabio pet komada, Mönchengladbach izgubio treću zaredom

BAYER iz Leverkusena došao je do druge uzastopne pobjede nakon što je s visokih 5:1 razbio Augsburg u 20. kolu Bundeslige. Najzaslužniji za uvjerljivu pobjedu Leverkusena bio je Moussa Diaby koji je zabio hat-trick u 24., 65., i 69. minuti. Bayer je poveo golom Bellarabija u 9. minuti, a nakon tri gola Diabyja u strijelce se u 81. upisao i Alario. Počasni gol za goste zabio je Maier.

Borussia iz Mönchengladbacha izgubila je i treću utakmicu zaredom u svim natjecanjima. Nakon što je ovaj tjedan ispala iz kupa, Borussia je danas kod kuće izgubila od Uniona 2:1. Gosti su poveli u 18. minuti golom Krusea iz penala, Kone je izjednačio u 40., da bi pobjedu Unionu donio Kruse svojim drugim golom šest minuta prije kraja.

Na ostalim terenima Freiburg je s 2:0 pobijedio Stuttgart, a Greuther Fürth je došao tek do druge pobjede u sezoni nakon što je s 2:1 bio bolji od Mainza. Borussia iz Dortmunda je u gostima pobijedila Hoffenheim 3:2, a više o tome pročitajte OVDJE.