Marin Ljubičić zabio dva gola na utakmici. Poentirao i još jedan bivši hajdukovac

DVA BIVŠA nogometaša Hajduka zabila su golove u utakmici Rapida i LASK-a u 12. kolu austrijskog prvenstva. Prvi pogodak djelo je Rapidovog nogometaša, veznjaka Lukasa Grgića, no vrlo brzo uzvratio mu je Marin Ljubičić, koji je nakon toga zabio još jednom.

Grgić je zabio u 15. minuti nakon što mu je Gudio Burgstaller glavom spustio jedan ubačaj iz slobodnog udarca, a sedam minuta kasnije Ljubičić je iz blizine poravnao na 1:1. Ljubičić je zatim u 72. zabio i drugi pogodak na utakmici za 2:1, a treći ove sezone u prvenstvu.

Utakmica je na kraju završila 3:3 u pravoj drami. Rapid je u 90. zabio za 2:2 iz jedanaesterca preko Marca Grulla, a Husein Baić je u 96. vratio vodstvo LASK-u. Ipak, samo dvije minute kasnije Thierry Gale postavio je konačnih 3:3.