Medvjedi haraju Austrijom! Nakon trijumfa u Beču, impresivni i u Villachu

MEDVEŠČAK je u 6. kolu EBEL-a u gostima svladao Villach s 4:2 i došao do treće pobjede u sezoni, ovaj puta bez produžetaka.

Nakon što su protiv češkog Znojma i Vienna Capitalsa upisali pobjede nakon produžetaka, "medvjedi" su vrlo autoritativno promarširali Villachom.

Medveščak je poveo u 12. minuti golom Naglicha na asistenciju najnovijeg pojačanja Rusa Truhna, da bi, nešto više od tri minute kasnije, Zanoski na dodavanje Letanga povisio na 2-0. Već u 23. minuti bilo je 3:0, a u strijelce se upisao Sertich nakon uspješnog proigravanja Kinasewicha. Sve dvojbe oko pobjednika u 26. minuti otklonio je Brine na dodavanje Zanoskog.

Do kraja je Demon s dva gola smanjio rezultat na konačnih 4:2.

EBEL liga, 5. kolo:

Villach - Medveščak 2:4

Graz - Znojmo 7:1

Klagenfurt - Alba 2:1

Red Bull Salzburg - Olimpija 3:2

Vienna - Jesenice 5:4

Redoslijed: 1. Klagenfurt 8 bodova (4 utakmice), 2. Linz 8 (5), 3. Olimpija 8 (5), 4. Red Bull Salzburg 6 (4), 5. Vienna 5 (5), 6. Alba 5 (5), 7. Medveščak 4...