Milik odveo Napoli u četvrtfinale kupa, a tamo ih čeka Milan

NAPOLI je bez problema izborio plasman u četvrtfinale talijanskog kupa. Napolitanci su na San Paolu svladali Sassuolo s 2:0. Centralna figura meča bio je poljski napadač Arkadiusz Milik, koji je u 15. zabio za vodstvo, a u 74. asistirao Fabijanu Ruizu za konačni rezultat.

Milik je u 15. minuti zabio s nekoliko metara nakon ubačaja s lijeve strane nakon što je vratar gostiju Gianluca Pegolo zakasnio intervenirati. A u 75. minuti Poljak je s lijeve strane vratio za Ruiza, koji je iz prve opalio i pogodio donji suprotni kut i stavio točku na i.

Marko Rog ponovno je ostao cijeli meč na klupi.

Napoli će u četvrtfinalu igrati protiv Milana koji je u subotu kao gost svladao Sampdoriju s 2-0 nakon produžetka.

Ranije u nedjelju Inter je svladao Benevento sa 6:2 (3:0) uz tri asistencije Ivana Perišića, a plasman u četvrtfinale izborila je i Fiorentina 2:0 gostujućom pobjedom protiv Torina. Tu je i Juventus (pobijedio Bolognu 2:0 u gostima), dok u ponedjeljak igraju Cagliari i Atalanta te Roma i trećeligaš Virtus Entella.