MODRIĆEVA GOLČINA Zabio za Real nakon više od godinu dana

LUKA Modrić je u 5. kolu Lige prvaka zabio svoj prvi ovosezonski gol za Real u pobjedi 6:0 protiv ciparskog APOEL-a.

Modrić je u 23. minuti krasnim udarcem s 20 metara zabio za vodstvo Reala 1:0 u Nikoziji, iako će gol ići na dušu domaćem golmanu koji je dosta slabo reagirao.

Zadnji gol za Real Luka je zabio 10. rujna prošle godine u prvenstvenoj utakmici protiv Osasune koju je Real dobio 5:2. Ovo mu je bio 12. gol u 229. nastupu za Real.

Karim Benzema je u 39. minuti povisio na 2:0 na krasnu asistenciju Kroosa, a dvije minute kasnije Nacho je ubio svaku neizvjesnost u utakmici. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Benzema je zabio za 4:0.

U trećoj minuti nastavka Ronaldo je povisio na 5:0, a u 54. je zabio svoj drugi gol za, pokazalo se, konačnih 6:0.

Želite li momentalno primiti obavijest o svakom objavljenom članku vezanom za Luku Modrića, instalirajte Index.me aplikaciju i pretplatite se besplatno na tag: Luka Modrić.

Index.me aplikaciju za android besplatno možete preuzeti na ovom linku, dok iPhone aplikaciju možete preuzeti ovdje.