MONZA - MILAN 4:2 Milan u nevjerojatnoj završnici ostao bez bodova

MONZA je u ludoj utakmici 25. kola Serie A pobijedila Milan 4:2 na svojem terenu i nanijela mu prvi prvenstveni poraz još od početka prosinca prošle godine. Milan je propustio preskočiti Juventus na drugome mjestu, a Monza se učvrstila u sredini tablice.

Domaćini su u vodstvo došli u 45. minuti golom Pessine iz penala, a duboko u sudačkoj nadoknadi prvog dijela na 2:0 povisio je Dany Mota. Činilo se da je utakmica za Milan izgubljena nakon što je Luka Jović u 53. minuti dobio izravni crveni karton. Srpski reprezentativac je bez lopte udario protivničkog igrača u lice.

No, Milan se vratio u 65. minuti golom Girouda da bi u 88. izjednačio prekrasnim golom Pulisica. Gosti su krenuli po sva tri boda, ali je Bondo u 90. minuti sjajnim udarcem pogodio za 3:2, a prvu pobjedu Monze protiv Milana u povijesti potvrdio je Colombo u petoj minuti nadoknade.