NAJLUĐA MEČ-LOPTA IKAD "Osvojili" su poen, ali su izgubili meč

NA ZAISTA banalan način Andrea Sestini Hlavackova i Edouard Roger-Vasselin eliminirani su iz četvrtfinala miješanih parova Australian Opena u Melbourneu koje su izgubili protiv Ekaterine Makarove i Bruna Soaresa s 1:2 (2:6, 6:4, 11:13).

Nakon izgubljenog, pa dobivenog seta, Andrea Sestini Hlavackova i Edouard Roger-Vasselin kiksali su u odlučujućem trećem setu pri ključnom servisu za pobjedu.

Pri rezultatu 9:8, Edouard Roger-Vasselin sasvim nelogično uletio je u zonu udarca svoje suigračice i bespovratno uništio potencijalno trijumfalni poen koji i jest ostvaren, ali Andrei Sestini Hlavackovi od siline kombiniranog udarca reket je ispao iz ruke zbog čega je poen naposljetku dodijeljen Ekaterini Makarovi i Bruni Soaresu.

Andrea Sestini Hlavackova, kao i gledatelji, bili su šokirani nesporazumom nakon kojeg je ubrzo uslijedio poraz francusko-češkog para. Twitterovi korisnici u čudu su komentirali potez Edouarda Rogera-Vasselina, Francuza kojeg optužuju kao direktnog krivca za poraz.

"Kakav idiot" i "Kakav glupi potez", samo su jedni od komentara koji prevladavaju Twitterom.