Najluđa utakmica sezone: Završilo je 6:5, pola sata prije kraja bilo je 2:5

WREXHAM i Dover, dva kluba iz petog ranga engleskog nogometa, odigrali su jednu od rezultatski najuzbudljivijih utakmica ove sezone. U 37. kolu National Leaguea Wrexham je pobijedio 6:5, no iza nesvakidašnjeg rezultata krije se i neobičan razvoj događaja na terenu.

Wrexham, koji je bio domaćin u ovom susretu, odlično je ušao u utakmicu. Nakon 20 minuta imao je vodstvo od 2:0 i činilo se da će susret otići u korist drugoplasirane momčadi na ljestvici. No pitalo se dosta toga u ovoj utakmici i Dover, momčad koja je zakucana na dno lige. Do 28. minute izjednačili su na 2:2, a tim je rezultatom završilo prvo poluvrijeme.

U drugom su dijelu gosti poveli tri razlike. Njemački nogometaš Michael Gyasi zabio je tri pogotka za Dover od 51. do 63. minute. No onda je uslijedio preokret. Od 63. do 69. minute bilo je 4:5. U 91. minuti Wrexham je zabio za 5:5, a u 98. minuti stigao je do pobjede.