Navijači Lazija udarili po svom kapetanu: "Idi u penziju ili u Saudijsku Arabiju"

BAYERN je pobjedom protiv Lazija 3:0 ušao u četvrtfinale Lige prvaka. Njemački je klub ušao u utakmicu sa zaostatkom od jednog gola iz prve utakmice. U Münchenu smo gledali očekivan scenarij - Lazio se većinom branio, dok je Bayern napadao. Prvi gol zabio je Harry Kane u 38. minuti.

Guerreiro je loše pucao nakon povratne lopte, no Kane se bacio i glavom pogodio za vodstvo Bayerna 1:0. Sve bi bilo drugačije da je minutu ranije iz čiste prilike zabio Ciro Immobile. No talijanski napadač je nečuvan s pet metara glavom pucao pored gola.

Taj su mu promašaj zamjerili mnogi navijači Lazija. Nisu štedjeli svog 34-godišnjeg kapetana u komentarima na društvenim mrežama. "Penzioner Immobile, zbogom Ligi prvaka, idi u penziju ili u Saudijsku Arabiju", najčešći su komentari na Immobileovu izvedbu.