NEVJERICA U BEOGRADU Partizan doživio šokantan poraz

IZGLEDALO je da će to biti velika noć srpskog nogometa u Europskoj ligi. Zvezda je šokirala Koln (0:1), a Partizan na poluvremenu imao dva gola prednosti protiv kijevskog Dinama.

Partizan, koji je zbog UEFA-ine kazne igrao bez gledatelja, načeo je goste preko Ožegovića, a Tawamba je zabio za velikih 2:0. Barem se mislilo "velikih 2:0".

Početkom drugog dijela Moraes je smanjio iz jedanaesterca, a u 68. minuti Bujalski je izjednačio rezultat. Za konačan šok i nevjericu među navijačima i igračima Partizana, pobrinuo se Moraes šest minuta prije kraja.

Dinamo, za kojeg su Domagoj Vida i Josip Pivarić odigrali cijelu utakmicu, predvodi ljestvicu sa šest bodova, Young Boys imaju dva boda, a Partizan i Skenderbeu po bod.