Pogledajte što je napravio Istrin igrač. Ovako je krenula golijada Rijeke na Rujevici

RIJEKA je u trećem kolu SuperSport HNL-a Istru 1961 pobijedila 6:0 i tako došla do druge ovosezonske prvenstvene pobjede. Momčad Sergeja Jakirovića dominirala je svih 90 minuta i demonstrirala sjajan nogomet, a golijada je započela u 34. minuti. Dotad se Istra dobro držala, no presudila joj je velika pogreška stopera Darija Marešića (23).

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.

Marešić se nevjerojatno spetljao u svom kaznenom prostoru i praktički asistirao Franji Ivanoviću, koji je lijepo pogodio u mrežu Lovre Majkića. Marešić je pokušao izbiti loptu, no na kraju ju je dodao protivniku, a Rijeka je nakon toga uraganski krenula po potvrdu pobjede pa je do poluvremena bilo 3:0.