Petrić debitirao za HSV, Modrić od prve minute za poraženi Tottenham

MLADEN PETRIĆ odigrao je svoju prvu utakmicu u dresu HSV-a protiv Karlsruhera. Naš reprezentativac je u ušao u igru u 73. minuti umjesto Pitropa, dok je Ivica Olić startao od prve minute. Petrić je prije nekoliko dana prešao iz Borrusije Dortmund u klub iz Hamburga, a prošle sezone je u prvenstvu zabio 13 golova.

HSV je poveo u 32. minuti autogolom Sebastian, a izjednačio je  Freis u 67. No, momčad iz Hamburga je ipak uspjela doći do sva tri boda, u posljednjoj minuti susreta zabio je Mathijsen na asistenciju Petrića.

I Luka Modrić je u početnom sastavu Tottenhama u utakmici protiv Sunderlanda. Spursi su prvu utakmicu Premierlige izgubio od Middlesbrougha rezultatom 2:1.

Domaća momčad primila je gol u 55. minuti, zabio je Richardson.

U 73. minuti Tottenham je izjednačio. Modriće je pucao, no udarac mu je blokiran. Hrvatski reprezentivac je ponovo opalio, vratar Gordon obranio, ali lopta se odbila do Jenasa kojem nije bio problem izjednačiti.

Međutim, od 85. minute Spursi ponovo gube, gol je zabio Cisse na asistenciju Murphya.

Tako je Tottenham jako loše krenuo u sezonu, odigrali su dva kola i nisu uspjeli osvojiti bod.

Tottenham: Gomes, Zokora, Bale, Assou-Ekotto, King, Woodgate, Lennon, Bentley, Jenas, Modric, Bent