Pobjeda Hamburga, Olić začudo samo solidan

NOGOMETAŠI Hamburga pobijedili su Eintracht iz Frankfurta na svom terenu 4-1 (1-0) u utakmici 22. kola njemačke nogometne lige.

S obzirom da je istovremeno Bayer Leverkusen poražen na gostovanju kod Bochuma 2-0, nogometaši Hamburga skočili su na treće mjesto Bundeslige, iza Bayerna i Werdera.

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić igrao je do 74. minute kada ga je zamijenio Zidan.

Ovaj put Olić nije postigao, niti je sudjelovao kod pogodaka, no u dva navrata je opasno zaprijetio suparničkom vrataru. U prvom poluvremenu je i srušen u suparničkom šesnaestercu, ali sudac nije dosudio jedanaesterac.

No, dva puta je zabio Guerrero, a dvostruki asistent je bio Rafael van der Vaart što znači kako su tijekom ovog prvenstva Olić i Van der Vaart sudjelovali kod 26 od ukupno 34 pogotka HSV-a.