Pogledajte kakav gol je primio Dinamo. Suci ga poništili, VAR priznao

Screenshot: Twitter

DINAMO je u Prištini izgubio 2:0 protiv Ballkanija u utakmici drugog kola skupine C Konferencijske lige. Momčad trenera Sergeja Jakirovića odigrala je slabih 45 minuta te je u završnici prvog dijela primila pogodak. Qendrim Zyba u 44. minuti prebacio je obranu Dinama pripremivši fantastičnu šansu za Almira Kriyeziua.

Ofenzivac kosovskog prvaka sjurio se na gol Dinama i snažno zabio pokraj nemoćnog golmana Ivana Nevistića. Igrači Ballkanija proslavili su pogodak, no prvo je uslijedila VAR provjera zbog mogućeg zaleđa. Pokazalo se da je lijevi bek Dinama Bogdan Mihajličenko ostao iza obrambenih suigrača, čime je domaći napadač bio u dozvoljenoj poziciji i gol je opravdano priznat. Pogodak Ballkanija za vodstvo pogledajte ovdje.

Dinamo je u prvom kolu Konferencijske lige pobijedio Astanu (5:1), dok je Ballkani natjecanje otvorio porazom od Viktorije Plzen (0:1).