Cristiano Ronaldo

Pogledajte kako je Ronaldo pozdravio Splićane

Foto: Milan Šabić/Pixsell

"ZAJEDNO ćemo nastaviti pobjeđivati", poručio je Cristiano Ronaldo na društvenim mrežama nakon utakmice Hrvatske i Portugala (2:3).

Ronaldo se nije upisao u strijelce na Poljudu iako je odigrao veliku ulogu kod prvog gola kada je nakon njegovog slobodnjaka zabio Ruben Dias.

Utakmica na Poljudu odigrana je bez gledatelja pa su mnogi Splićani došli ispred hotela u kojem je odsjela portugalska reprezentacija kako bi vidjeli Ronalda. U Split je sletio okružen tjelohraniteljima, a portugalski reprezentativci posebno su zahtijevali da se papiri nalijepe na stakla hotelskih soba kako ih se ne bi fotografiralo.

Uoči utakmice protiv Hrvatske Ronalda su na izlasku iz hotela dočekali obožavatelji, a Dalmatinski portal je objavio snimku čitateljice koja je čekala jednog od najboljih nogometaša svih vremena. Ronaldo je kratko mahnuo obožavateljima i otišao u autobus.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.