Pogledajte kakvu je golčinu zabio Bruno Fernandes. Reakcija komentatora sve govori

U PETOM kolu skupine A Lige prvaka u Istanbulu je Manchester United vrlo brzo smirio Galatasaray s dva krasna gola u prvih 20 minuta. U 11. minuti je nakon lijepe akcije Bruno Fernandes uposlio Alejandra Garnacha, koji krasnim udarcem u prvu vratnicu zabija za 1:0 za goste.

Samo sedam minuta kasnije Fernandes je sam odlučio završiti akciju, a to je napravio na impresivan način. Fantastično je potegao s 24, 25 metara i pogodio je pod samu gredu. Oduševljena reakcija komentatora najbolje opisuje ovu golčinu. Pogodak Fernandesa pogledajte OVDJE.

Domaćin je u 29. minuti uspio smanjiti rezultat golom Hakima Ziyecha nakon pogreške golmana Onane.