HOFFENHEIM - BAYERN 4:1

Pogledajte Kramarićeve golove Bayernu. Prvi je prava majstorija protiv Neuera

ANDREJ KRAMARIĆ zabio je dva gola protiv njemačkog i europskog prvaka Bayerna u pobijedi svog Hoffenheima 4:1 u drugom kolu Bundeslige.

Prvi je zabio u 77. minuti za vodstvo njegove momčadi 3:1 i to na majstorski način.

Bebou ga je pronašao u kaznenom prostoru dodavanjem s desne strane, a Kramarić okrenut leđima golu štopa loptu desnicom i onda bez gledanja i s Kimmichom na leđima pogađa lijevi kut gola Manuela Neuera.

Grafika: Sofascore za IndexSport

On je danas dva puta sjajno obranio Kramarićeve udarce iz blizine, ali ovaj put je čak i najbolji golman svijeta bio nemoćan pred hrvatskim napadačem i njegovim sjajnim udarcem.

Drugi je zabio iz penala u 92. minuti koji je prethodno izborio Ilhas Bebou, asistent i za prvi Kramarićev gol. Penal je skrivio Manuel Neuer.