HNL

Pogledajte majstorije Hajdukovih mladića u okršaju za Europu protiv Gorice

HAJDUK je u 34. kolu HNL-a pobijedio Goricu s visokih 4:0, a neki od golova bili su nevjerojatni.

Pogađali su Vušković (13'), Kačaniklić (16'), Livaja (23' penal) i Biuk (45').

Prvo je Vušković krasno zabio iz slobodnjaka u 13. minuti. Lopta je prešla živi zid i od vratnice se zakoprcala u mreži. Banić nije imao šanse.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL

Potom je u 16. minuti zabio Kačaniklić, ali je prethodno majstorsku akciju izveo mladi Biuk, koji je u maniri Messija prošao cijelu obranu Gorice, uspio zadržati kontrolu nad loptom i krasno vidio dolazak Šveđanina koji je s desetak metara zabio za 2:0

Samo sedam minuta kasnije bilo je 3:0. Livaja je iznudio penal, a onda i svladao Banića.

Čudesno prvo poluvrijeme zaokružio je Biuk. Opet se riješio nemoćnog Muhammeda, izašao na nekih 12-13 metara i preciznim udarcem pogodio sam suprotni kut.