Pogledajte zbog kakvog je zaleđa Icardiju poništen prekrasan pogodak

Screenshot

GALATASARAY i Manchester United igraju utakmicu petoga kola skupine A Lige prvaka. United je na poluvremenu vodio 2:1 golovima Alejandra Garnacha iz 11. i Brune Fernandesa iz 18. minute, dok je Hakim Ziyech u 29. minuti smanjio zaostatak. Galatasaray je do odmora zabio i drugi pogodak, ali je on poništen zbog minimalnog zaleđa.

Mauro Icardi u 43. minuti ubacio se iza obrane gostiju, savršeno primirio dugu loptu i poslao je u mrežu Andrea Onane. Pomoćni sudac podigao je zastavicu signalizirajući zaleđe, a nakon provjere poluautomatskog VAR sustava utvrđeno je kako je Icardijevo rame bilo malo ispred braniča Uniteda. Snimku Icardijeva pogotka i provjeru zaleđa pogledajte ovdje.

Bayern je osigurao plasman u nokaut-fazu iz skupine A. Za drugo mjesto bore se United, Galatasaray i Kopenhagen. Ako United izgubi od Galatasaraya, ostat će bez mogućnosti plasmana u nastavak natjecanja.