Potez majstora: Pogledajte golčinu Vlašića koja je načela Slovake

HRVATSKA je gostovala u Trnavi kod Slovačke u četvrtom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2020. i pobijedila je 4:0.

Hrvatska je potpuno dominirala u prvom poluvremenu. Perišić i Brozović pogodili su gredu, a Vida i Petković promašili zicere. Ipak, Vlašić je u 45. minuti krasnim golom donio Hrvatskoj zasluženo vodstvo, a Perišić je odmah u 46. povisio na 2:0. Sjajan gol za 3:0 zabio je Bruno Petković u 73. minuti. Par minuta prije kraja za 4:0 je zabio Lovren.

Ipak, posebno je krasan i važan bio gol Nikole Vlašića za 1:0. Nikola Vlašić dobio je povjerenje Zlatka Dalića od prve minute u Trnavi protiv Slovačke, a uzvratio je na najbolji mogući način.

U završnici prvog dijela primio je loptu na 25 metara, otarasio se čuvara pa preciznim udarcem pogodio s ruba šesnaesterca.

Bio je to prvi gol Vlašića za reprezentaciju.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.