Ramos brutalno razbio nos protivniku: "Nisam smio to tako napraviti"

Screenshot/Twitter

SERGIO Ramos ponovno se našao u centru pozornosti nakon uvjerljive pobjede Reala kod Plzena 5:0. U 15. je minuti lako mogao dobiti i crveni karton da je sudac Aytekin vidio kako je laktom opalio domaćeg Milana Havela.

Taj nespretni udarac Realovog kapetana izgledao je grozno. Nesretni Havel završio je na travnjaku razbijenog nosa, a s terena je izašao u 38. minuti.

Španjolski se branič javno ispričao.

"Pričao sam s njim i poslao mu poruku. Nadam se da će biti bolje. Tu je bilo kontakta, ali nisam mu htio namjerno nanijeti štetu. Nos je vrlo lomljiv", pričao je Sergio neposredno nakon meča pa se onda oglasio i na Twitteru.

"Nisam trebao ući u taj duel tako. Milane, nije mi bila namjera ozlijediti te."

Benzema je zabio dva, Casemiro, Bale i Kroos po jedan gol u pobjedi europskog prvaka u gostima 5:0. Luka Modrić ostao je na klupi svih 90 minuta.