Ranieri doveo Nantes do trećeg mjesta

NOGOMETAŠI Nantesa su pobjedom protiv Guingampa 2:1 u 10. kolu francuskog prvenstva skočili na visoko treće mjesto.

Momčad Claudija Ranierija povela je već u 9. minuti golo Awaziema, što mu je prvi pogodak u ligi ove sezone. U 70. minuti Camara je izjednačio, ali u 86. Toure je uputio udarac sa 17 mtara posred gola, a golman nespretnim potezom propustio loptu kroz noge u gol za 2:1.

Ranierijeva momčad je u fantastičnom nizu bez poraza u osam uzastopnih utakmica, u prvenstvu su posljednji put izgubili početkom kolovoza od Marseillea.

Ranieriju su podršku došli dati i navijači Leicester Cityja, kojeg je napustio prošle sezone nakon što je s "Lisicama" osvojio povijesnu titulu i ušao u Ligu prvaka. Smijenjen je nakon niza loših rezultata, a u lipnju je preuzeo Nantes.

Monaco je drugi s tri boda manje od vodećeg PSG-a, dok je Nantes treći s 20 bodova.