Regija se divi Dinamu: "Ovo još nije viđeno na našim prostorima"

CIJELA se regija divi Dinamovoj veličanstvenoj pobjedi nad Atalantom u prvom kolu Lige prvaka. Modri su na prepunom Maksimiru srušili trećeplasiranu momčad Serie A s nestvarnih 4:0.

Dinamo je poveo u 10. minuti golom Marina Leovca, a potom je na scenu stupio Mislav Oršić postigavši tri gola (31, 42, 68).

Dinamo je odigrao najbolju utakmicu ove generacije, Nenad Bjelica potpuno je nadmudrio hvaljenog trenera momčadi iz Bergama Gasperinija, a večeras se cijela Europa divi sjajnoj modroj momčadi. Da je izgubio, Dinamo bi i službeno bio najlošija momčad Lige prvaka u povijesti, a sad je hit elitnog nogometnog natjecanja.

Portali u regiji nisu škrtarili kad je trebalo nahvaliti Dinamo. Portal Sportsports.ba je već tijekom prvih 45 minuta, kad je Dinamo imao 3:0, napisao da ''regija ne pamti ono što je Dinamo u prvom poluvremenu napravio Atalanti''.

Mozzartsport je donio efektan naslov ''Moćni Dinamo šamarao Atalantu'', a slične naslove imali su i ostali portali u regiji.