Rijeka razbila moskovski Spartak

NOGOMETAŠI Rijeke pobijedili su ruski Spartak iz Moskve 3:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Villachu.

Rijeka je u 36. minuti povela autogolom Gigota, nakon ubačaja iz kornera Župarić je pucao glavom, a lopta se od suparničkog braniča odbila u gol. U 68. minuti za Rijeku je povisio Antonio Čolak, a isti igrač je pet minuta kasnije zabio glavom na ubačaj Mamića za 3:0.

Rusi su ublažili poraz golom Timofeeva u 87. minuti.

Riječanima je ovo treća pobjeda u tri pripremne utakmice nakon slavlja protiv Žiline (5:0) i Balzana (2:1).

RIJEKA: Sluga (od 46' Prskalo), Pavelić (od 62' Raspopović), Župarić, Punčec (od 62' Escoval), Zuta (od 71' Mamić), Grahovac (od 62' Puljić), Lončar (od 46' Capan), Acosty (od 46' Kvržić), Pavičić (od 46' Čanađija), Heber (od 46' Čolak, od 89' Mitrović), Gorgon (od 69' Božinov)