Rijeka s 5:0 pregazila Žilinu

Screenshot: HNK Rijeka

NOGOMETAŠI Rijeke pobijedili su u Kranjskoj Gori slovačku Žilinu u prvoj utakmici na pripremama u Sloveniji.

Žilina u 90 minuta gotovo da nije stvorila nijednu pravu priliku, a Rijeka je dominirala i već na poluvremenu imala 4:0.

U 16. minuti Gorgon je dodao Lončaru koji je prebacio golmana za 1:0. U 31. minuti Zuta i Heber priredili su akciju za Pavičića koji je zabio za 2:0, a onda asistirao Gorgonu za treći gol na utakmici. Pred kraj prvog dijela Acosty je ubacio za Hebera koji zabija za 4:0, a u 72. minuti Puljić je na asistenciju Čolaka zabio za konačnih 5:0.

RIJEKA - ŽILINA 5:0

RIJEKA: Sluga, Pavelić, Župarić, Punčec, Zuta, Grahovac, Lončar, Acosty, Pavičić, Heber, Gorgon.

ŽILINA: Kaša, Vallo, Sluka, Holubek, Kačer, Balaj, Moško, Pečovsky, Škvarka, Mihalik, Volešak.