Roma je napravila 10 zamjena na utakmici Serie A. Evo kako je to moguće

UDINESE i ROMA prije 12 dana igrali su prvenstvenu utakmicu, ali su je morali prekinuti u 72. minuti pri rezultatu 1:1 jer se Romin branič Evan Ndicka srušio nakon što ga je jako zaboljelo u prsima. Utakmica je nastavljena jučer od minute u kojoj je prekinuta, a Roma je u preostalih 20-ak minuta postigla gol za pobjedu 2:1.

No Roma je utakmicu nastavila s 10 igrača koji nisu igrali u prošlom, nedovršenom susretu, što je izazvalo zbunjenost ljubitelja nogometa. Objašnjenje je stiglo naknadno. Zbog specifičnih okolnosti vodstvo Serie A dopustilo je klubovima da nastavak utakmice, točnije ono što je od meča preostalo, odigraju s 10 novih igrača.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE ROMA POBIJEDILA UDINESE U NASTAVKU PREKINUTE UTAKMICE