Ronaldova poruka nakon deklasiranja BiH skupila skoro 4 milijuna lajkova

CRISTIANO RONALDO zabio je prva dva gola u sinoćnjoj pobjedi Portugala 5:0 na gostovanju u Zenici kod reprezentacije Bosne i Hercegovine. Portugal je tako nastavio savršen niz u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo te osmom pobjedom iz isto toliko susreta potvrdio sjajnu formu i prvo mjesto svoje kvalifikacijske grupe.

Sve je u Zenici bilo riješeno već nakon prvih 45 minuta, u kojima je Portugal i postigao sve golove. Ronaldo se u 20. minuti drugi put upisao među strijelce nakon što je u 5. realizirao jedanaesterac za 1:0. Golove su do odlaska na odmor postigli još Bruno Fernandes, Joao Cancelo i Joao Felix.

Ronaldo je tako u svom 203. nastupu za reprezentaciju stigao i do 127. gola, a uspjeh tima prokomentirao je na Instagramu: "Još jedna pobjeda i dobra igra cijele ekipe! Prvo mjesto u grupi osigurano! I dalje idemo jako." Njegovu poruku lajkalo je gotovo 4 milijuna ljudi.