LIGE PETICE

Tottenham preokretom do pobjede u prvoj utakmici bez Mourinha

TOTTENHAM je s 2:1 svladao Southampton u susretu 29. kola engleskog nogometnog prvenstva, nakon što je do 60. minute bio u rezultatskom zaostatku. Bila je ovo prva utakmica Spursa u eri poslije nedavno otpuštenog Josea Mourinha.

Golove za preokret Tottenhama postigli su Gareth Bale, koji je protiv bivšeg kluba poentirao u 60. minuti, i Son Heung-Min koji je bio precizan s bijele točke u 90. Prije njih goste je u 30. minuti, nakon ubacivanja iz kuta, u vodstvo doveo Danny Ings.

Bila je ovo prva ligaška pobjeda Tottenhama u ovoj sezoni nakon što je momčad gubila na poluvremenu. Ryan Mason to je uspio napraviti u svojoj prvoj utakmici na klupi, Mourinho je imao 14 prilika ove sezone za to i uspio je samo jednom.