Slatke pobjede u Kini i Koreji: Ivanković i Lovrek uspješni u Azijskoj Ligi prvaka

KLUBOVI trenera Branka Ivankovića i nogometaša Krune Lovreka, Shandong Luneng i Jeonbuk, ostvarile su domaće pobjede u ogledima 4. kola G skupine Azijske Lige prvaka.

Kineski prvak Shandong Luneng je pod ravnanjem Ivakovića pred svojim navijačima deklasirao indonezijsku Aremu s 5:0. Pogotke za Ivankovićevu momčad postigli su Deng, Obina, Han, Mirakhmadjon i Wang.

Korejski Jeonbuk je kao domaćin svladao Cerezo Osaku s 1:0 golom Dong-Gook Leeja u 77. minuti. Za Jeonbuk je od 60. minute zaigrao naš napadač Kruno Lovrek.

Jeonbuk je vodeći na ljestvici sa 9 bodova, dok Shandong Luneng zauzima drugo mjesto s dva boda manje. Prva dva mjesta iz svake skupine vode u nokaut-fazu.