Sport: Modrić je trebao dobiti crveni karton. VAR nije javio sucu što je napravio

REAL MADRID je pobijedio Valenciju 2:0 u 17. kolu La Lige i smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na pet bodova. Golove za pobjedu zabili su Marco Asensio u 52. te Vinicius Junior u 54. minuti. Valencia je od 72. minute igrala s igračem manje jer je opravdano isključen stoper Gabriel Paulista, koji je brutalno faulirao Viniciusa Juniora.

Okršaj na centru

Katalonski Sport tvrdi da je i Real trebao ostati s igračem manje jer je sudac Rojas propustio isključiti Luku Modrića u 44. minuti pri rezultatu 0:0. Lopta se našla na sredini igrališta u rukama Valencijinog Samuela Lina. Modrić mu je prišao i uporno htio oduzeti loptu, a Lino mu nije htio popustiti.

Sport: Modriću je oprošten crveni karton

"Modrić ga je potom obujmio oko tijela i udario ga, pri čemu je Valencijin igrač pao na tlo", piše Sport i dodaje: "Sudac, daleko od igre, nije vidio ovaj napad. VAR mu nije sugerirao da ode do monitora pogledati situaciju. Modriću je oprošten crveni karton."