Srpski veteran je pogriješio. Par sekundi kasnije pao je gol kroz noge Ćaleta-Cara

Screenshot: X

LYON upravo igra utakmicu 34. kola francuske Ligue 1 na gostovanju kod Lillea i zasad mu ne ide nimalo dobro. Francuski velikan igra sezonu za zaborav, ali je u drugom dijelu sezone ipak znatno bolji nego što je bio u prvom, kad se činilo da će se boriti za opstanak.

Na poluvremenu je 2:0 za Lille, a oba gola pala su nakon pogreške Lyonove obrane. Prvi gol je u 21. minuti postigao Bafode Diakite nakon prekida, a drugi gol je posebna priča. Pao je u 37. minuti nakon ogromne pogreške 35-godišnjeg srpskog veznjaka Nemanje Matića.

Matić je od zime u Lyonu, pomogao mu je dobrim igrama da podigne formu i izbjegne borbu za opstanak, ali danas je žestoko pogriješio. Pokušao je na vrhu svog kaznenog prostora paralelnim dodavanjem pronaći Duju Ćaleta-Cara na drugoj strani vrha kaznenog prostora, ali napadači Lillea su to dodavanje presjekli. Nekoliko sekundi kasnije, došli su u situaciju da Edon Zhegrova zabija za 2:0 kroz noge nemoćnog hrvatskog stopera. Situaciju pogledajte OVDJE.