Tomislav Svetina ne zna je li Dinamu poklonjena pobjeda

DINAMOV direktor Tomislav Svetina nakon pobjede u Vinkovcima 2:1 komentirao je spornu situaciju iz 89. minute, kada je sudac Damir Batinić dosudio dvojben jedanaesterac za goste.

Sudac Damir Batinić u 89. minuti, pri rezultatu 1:1, svirao je penal nakon duela Žderića i Soudanija, među kojima nije bilo jačeg kontakta. Sudac Batinić stajao je iza leđa igrača, ali vrlo blizu sporne situacije u šesnaesteru Cibalije.

Svetina je nakon susreta za Sport Arenu kazao "da bi trebalo provjeriti situaciju u kojoj je srušen Soudani.

"Ne znam je li bio penal. Nije se moglo vidjeti s tribine. Treba pogledati snimku i vidjeti je li došlo do kontakta.”, rekao je Svetina.

Sličnu izjavu dao je nakon susreta i trener Petev, dok su Bad Blue Boysi vratili dresove koje su im igrači Dinama bacili na tribinu nakon pobjede.