Trener Zvezde nakon poraza u Ligi prvaka: Nekad su potrebni detalji

LEIPZIG je s 3:1 pobijedio Crvenu zvezdu u trećem kolu Lige prvaka. David Raum je u 12. minuti doveo njemački sastav u vodstvo. Za 2-0 je u 59. minuti fantastično s 20-ak metara pogodio Xavi Simons. Beogradski sastav je smanjio u 70. minuti preko Marka Stamenića, no sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Dani Olmo u 84. minuti.

''Nismo dobro počeli utakmicu. Pokušali smo ih pritisnuti, tek smo počeli dobro u drugom poluvremenu. Nismo iskoristili momentum da postignemo i drugi gol. Uveo sam mlade da pomognu. Igrali smo protiv jake momčadi, a ponekad su potrebni detalji da bi se napravila razlika", nakon susreta je rekao trener Zvezde Barak Bakhar.

Izraelski stručnjak je u drugom poluvremenu uveo trojicu mladih igrača Zvezde - Nedeljkovića, Mijatovića i Lučića.

"Mladi igrači su ušli kod negativnog rezultata. Bila je ovo dobra pozornica za njih. Sviđa mi se kako su odigrali, imaju lijepu budućnost."