futsal

U Zadru odigrano nevjerojatno finale Lige prvaka u futsalu. Pogledajte golove

LISABONSKI Sporting je u nevjerojatnom finalu završnog turnira futsal Lige prvaka u Zadru pobijedio Barcelonu 4:3 i došao do druge titule u povijesti.

Barcelona je u ludoj utakmici povela već u 1. minuti golom Marcenija i nevjerojatno je što je sve promašila do drugoga gola. Španjolci su potpuno dominirali, pogodili su stativu, imali su dva zicera, a dominaciju su naplatili u 17. minuti kad je Ximbinha zabio za 2:0.

No, Sporting je u drugo poluvrijeme ušao maksimalno nabrijan i počeo je dominirati, da bi u pet minuta potpuno okrenuo utakmicu. U 26. je za 2:1 nakon krasne akcije zabio Zicky, a Erick je u 30. izjednačio golom glavom nakon ubačaja iz auta.

Portugalci su poveli u 31. minuti golom Matosa nakon loše reakcije golmana Barce. U potpuno otvorenoj završnici Sporting je susret prelomio tri minute prije kraja golom Vaza. Barca se vratila u sljedećem napadu preko Ferraa, da bi Didac u zadnjoj sekundi obranio udarac i donio Sportingu naslov.