Ukrajinac od 100 milijuna eura provocirao navijače BiH. Dobio je odgovor s tribina

DRAMATIČNO je Ukrajina pobijedila Bosnu i Hercegovinu u Zenici (2:1) u polufinalu doigravanja za plasman na Euro. Domaćini su sve do 85. minute vodili, a onda su gosti za tri minute završnice izveli preokret za veliku pobjedu. Izborili su finale play-offa u utorak protiv Islanda, koji je s 4:1 savladao Izrael.

Nakon utakmice ružnim ponašanjem istaknuo se Mihajlo Mudrik (23), zvijezda Chelseaja i lijevo krilo Ukrajine. On je došao do tribine s najglasnijim navijačima BiH te ih provocirao pokazujući im na semafor. S tribina su mu uzvratili psovkama i uvredama te gađanjem raznim predmetima. Mudriku je odmah pritrčao igrač domaćih Jusuf Gazibegović i očitao mu bukvicu. Isto je uradio i sudac Felix Zwayer, ali i nekoliko ukrajinskih igrača.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SITUACIJU

Mudrik je u siječnju prošle godine postao najskuplji nogometaš u povijesti Ukrajine kada ga je Chelsea kupio od Šahtara za 70 milijuna eura fiksno, ali transfer s bonusima može iznositi 100 milijuna eura.