United pregazio najgoru momčad u povijesti lige

SEDAM utakmica je odigrao Crystal Palace, a još nije osvojio bod. Ne samo da nije osvojio bod, već nije zabio niti jedan gol.

Sedmi poraz momčad Roya Hodgsona doživjela je na Old Traffordu gdje je Manchester United slavio sa 4:0. Golijada je otvorena već u trećoj minuti kada je Mata preciznim udarcem zabio nakon sjajnog prodora i ubačaja Rashforda.

Fellaini je zabio dva gola, oba nakon ubačaja. Prvi u 35., a drugi u 49. minuti. Konačan rezultat postavio je Lukaku svojim sedmim golom u Premierligi ove sezone, a ukupno 21. Unitedovim.

WBA i Watford su odigrali 2:2. Domaći su vodili golovima Rondona i Evansa, a Watford je do boda stigao u 95. minuti preko Richarlisona.

Stoke je rezultatom 2:1 pobijedio Southampton, a junak je Crouch koji je zabio u 85. minuti, dok su Bournemouth i Leicester odigrali bez golova.