ZAVRŠEN je osnovni dio grčkoga nogometnog prvenstva u sezoni 2010/11. Strijelac je u posljednjemu, 30. kolu za svoj Ergotelis bio hrvatski napadač Mario Budimir.

Slavila je Budmirova momčad 4:0 na gostovanju kod posljednjeplasiranog Panserraikosa, budućeg drugoligaša. Budimir je zabio svoj šesti ovosezonski prvenstveni gol u 73. minuti za 3:0 vodstvo gostiju.

Ergotelis je u 1:0 vodstvo golom u petoj minuti doveo bivši latvijski napadač Hajduka Maris Verpakovskis.

Nogometaši Olympiacosa naslov prvaka osigurali su i teoretski još u 27. kolu. U ovom su deklasirali Larissu, još jednoga budućeg drugoligaša, 6:0.

Panathinaikos, AEK, PAOK i Olympiakos Volos, momčadi plasirane između druge i pete pozicije na ljestvici, od sljedećeg vikenda počinju doigravanje za mjesta u Eurokupovima.