VIDEO Bivši igrač Hajduka zabio iz slobodnjaka za Zrinjski u Konferencijskoj ligi

Screenshot: Arena Sport

VEZNJAK prvaka Bosne i Hercegovine Zrinjskog Zvonimir Kožulj zabio je u drugom poluvremenu pogodak iz slobodnog udarca protiv AZ Alkmaara u prvom kolu Konferencijske lige. Kožulj je ušao s klupe na početku drugog poluvremena i odmah u 48. minuti pogodio za 1:3.

Činilo se da će nekadašnji igrač Hajduka centrirati, no prevario je golmana nizozemske momčadi i pogodio vrlo precizno u prvi kut. Kožulju, 29-godišnjem centralnom veznjaku, bio je to prvi gol ove sezone. Možete ga pogledati OVDJE. Utakmica je završila 4:3, Zrinjski je stigao do čudesnog preokreta. Kožulj je zabio još jedan gol u 81. minuti, a pogađali su još Ćorluka i Hrvanović.