VIDEO Bomba Di Marije koja je odjeknula Europom i ostavila PSG u trku za titulu

PSG je kod Angersa otvorio 33. kolo Lige 1, u kojoj drži drugo mjesto i ima tri boda manje od vodećeg Monaca te samo jedan više od senzacionalne Nice. Aktualni prvak Francuske poveo je 1:0 u 28. minuti, a nevjerojatan gol iz slobodnog udarca zabio je Angel Di Maria.

Argentinac je namjestio loptu na 28,3 metra od gola Angersa, uhvatio zalet i poslao pravu bombu u desni kut za vodstvo momčadi iz Pariza.

Vratar Angersa Alexandre Letellier pokušao je sve da bi obranio strašan udarac Di Marije, ali nije bio ni blizu te je lopta završila u mreži, a prekrasan gol ovog petka odjeknuo je Europom.

A, isti igrač stavio je točku na i u 84. minuti nakon asistencije Lucasa Moure.

Bio je to njegov 13. gol ove sezone za PSG u 37. utakmici, a upisao je i 13 asistencija.