VIDEO Dallas nadoknadio 31 razlike pa izgubio od Zupca i Clippersa u ludoj utakmici

LOS ANGELES CLIPPERSI vratili su se u igru i poravnali trenutno najzanimljiviju NBA play-off seriju u prvoj rundi. U četvrtoj utakmici slavili su rezultatom 116:111 protiv Dallas Mavericksa za 2:2 ukupno, u seriji koja se igra na četiri dobivene utakmice. Clippersi su dominirali u prvom poluvremenu, u kojem su se popeli do vodstva 55:24. No uslijedio je povratak Dallasa, koji su režirali Kyrie Irving i Luka Dončić.

No James Harden nije dao Dallasu da dođe do pobjede u gostima. Briljirao je u posljednjoj četvrtini te utakmicu završio s 33 poena, baš kao i Paul George. Sve strijelce predvodio je Kyrie Irving s 40 poena, dok je Dončić imao triple-double s 29 poena te po deset skokova i asistencija. Ivica Zubac standardno je bio član prve petorke Clippersa. U pola sata na parketu zabio je 13 poena i skupio četiri skoka. Peta utakmica igra se u srijedu u Los Angelesu.