VIDEO Icardi fantastičnom panenkom zabio Bayernu u Ligi prvaka

BAYERN je u 3. kolu skupine A Lige prvaka pobijedio Galatasaray u Istanbulu 3:1. Bavarci su poveli već u 8. minuti golom Kingsleyja Comana, ali je domaćin nakon toga bio puno bolji i do izjednačenja je došao u 30. minuti nakon što su Kimmich i Kim u šesnaestercu srušili Icardija.

Argentinac je sam odlučio izvesti penal što redovito radi u Galatasarayu i to je učinio fantastično. Zaletio se prema lopti i onda krasnom panenkom prevario Ulreicha koji se naivno bacio daleko u desnu stranu. Icardiju je to bio 15. gol u 16. nastupu ove sezone u svim natjecanjima.

Galatasaray je u prvom poluvremenu imao puno prilika i nije ih iskoristio da bi u drugom poluvremenu potpuno pao i dopustio Bayernu da bez puno problema dođe do pobjede. Harry Kane je zabio u 73. minuti, a potvrdu Bayerna potvrdio je Musiala šest minuta kasnije.