VIDEO Kaos na utakmici Bayerna. Tri crvena kartona u prvom dijelu, isključen i Hrvat

PRVI put u povijesti Bundeslige dodijeljena su tri crvena kartona u prvom poluvremenu jedne utakmice. Dogodilo se to na Allianz Areni u ogledu Bayern Munchena i Darmstadta, a sva tri isključenja bila su izravna i to zbog istog razloga - prekršaja zadnjih igrača obrane.

Prvo je u četvrtoj minuti s igračem manje ostao Bayern. Joshua Kimmich je izgubio loptu na 25 metara od svog gola i s leđa srušio protivničkog napadača. Sedamnaest minuta kasnije isključen je i nogometaš Darmstadta. Klaus Gjasula je pocrvenio zbog prekršaja na Konradu Laimeru. Zadnji isključeni igrač u 41. minuti bio je hrvatski stoper Matej Maglica, koji je s leđa nepropisno zaustavio Harryja Kanea.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ CRVENE KARTONE.

Bayern je do kraja utakmice iskoristio brojčanu nadmoć i postigao čak osam pogodaka u drugom poluvremenu za veliku pobjedu 8:0. Briljirao je Harry Kane s tri gola, po dva su zabili Leroy Sane i Jamal Musiala, a jedan je pridodao Thomas Muller.